Natjecanje mladih Hrvatskog crvenog križa

Natjecanje mladih Hrvatskog crvenog križa

Dana 04.ožujka 2023. u prostorijama Gradskog društva Crvenog križa Virovitica održano je Školsko natjecanje mladih HCK.

Na natjecanju je sudjelovala ekipa naše Škole u sastavu Nicole Minauf (vođa ekipe), Ema Marjanović (član), Sara Ladušić-Hnazir (član), Lana Stubičar (član), Laura Počut (član) i Ana Svat (rezerva).

Naša ekipa je pristupila natjecanju i osvojila 2.mjesto za samo dva boda razlike od pobjedničke ekipe, Medicinske škole!

U pripremi natjecanja su sudjelovali i ostali učenici, Vedran Korotaj i Mateja Puljić koji su bili modeli. Vedran je sudjelovao u volontiranju i pomagao, uz ostale volontere u Crvenog križa, da na natjecanju sve prođe kako treba. Iskrene čestitke našim učenicima na ostvarenom mjestu i njihovoj mentorici, nastavnici kemije i voditeljici grupe, Maji Ivanac.