Započelo snimanje dokumentarnog filma o Školi

Započelo snimanje dokumentarnog filma o Školi

Dana 12. rujna 2022. godine, učenici medijske skupine Katoličke klasične gimnazije s pravom javnosti u Virovitici, započeli su sa snimanjem dokumentarnog filma povodom 15. obljetnice naše škole. Naime, prijavom na natječaj Hrvatskog filmskog saveza medijska skupina dobila je sredstva koja su omogućila nabavu nove i kvalitetnije opreme koja će znatno doprinijeti kvaliteti rada same medijske skupine, ali i u započetom snimanju dokumentarnog filma. Na taj način povijest naše škole, dojmovi djelatnika te važni rezultati učenika u ovih 15 godina postojanja, na koje smo jako ponosni, ostat će zabilježeni na jednom posebnom mjestu. Objava filma, nadaju se autori, bit će krajem mjeseca rujna na školskom YouTube kanalu.

Lorena Majdak, 4.a