Obavijest o prvom danu nastave u školskoj godini 2022./2023.

Obavijest o prvom danu nastave u školskoj godini 2022./2023.

Dragi naši učenici i prvaši naše Škole, poštovani roditelji,

obavještavamo vas da nova školska godina 2022./2023. započinje bez epidemioloških preporuka vezanih za COVID-19 virus.

Prvi nastavni dan, 5. rujna 2022. u školu je potrebno doći u 7:30 h. Svi ćemo se okupiti ispred škole, a u slučaju kiše u holu škole u prizemlju. Potom ćete se s razrednicima uputiti u učionice gdje ćete dobiti raspored sati i sve potrebne upute vezane za novu školsku godinu. Nastava će prvi dan škole trajati do 11:40 h. Prvi dan nije potrebno nositi udžbenike, već samo bilježnicu i pribor za pisanje.

S izrazima zahvalnosti za novu, blagoslovljenu i plodonosnu godinu, s radošću vas očekujemo!