Dan otvorenih vrata Katoličke klasične gimnazije u Virovitici

Dan otvorenih vrata Katoličke klasične gimnazije u Virovitici

Odabir srednje škole vrlo je ozbiljna i često puta nimalo laka odluka. Kako bismo učenike osmih razreda što bolje informirali o našoj Školi i svemu onome što ona omogućuje u odgojnom i obrazovnom smislu, priredili smo za njih u subotu 23. travnja Dan otvorenih vrata. 

Učenici i profesori Katoličke klasične gimnazije predstavili su se gostima kroz razne informativne, zabavne, kreativne i poučne sadržaje. Osmaši su tako kroz scenski prikaz i izložbu imali priliku upoznati antički svijet Grčke i Rima, kroz igru naučiti nešto o svecima i osvojiti lijepu nagradu, uživati u “Čudesnom svijetu kemije” kroz razne pokuse koje su imali priliku vidjeti, a isto tako od naših su učenika dobili iscrpne informacije o samoj školi i proceduri upisa. Na kraju smo se svi okupili i podružili u školskoj sportskoj dvorani.   

Zahvaljujemo učenicima na posjeti i veselimo se druženju s onima koji će postati dio naše škole kroz iduće četiri godine!