Hodočašće učenika srednjih škola Gospi Voćinskoj

Hodočašće učenika srednjih škola Gospi Voćinskoj

U petak, 7. svibnja 2021. godine, naša škola sudjelovala je na hodočašću učenika srednjih škola Požeške biskupije Gospi Voćinskoj. Program je započeo pokorničkim bogoslužjem i svetom ispovjedi, a nakon toga uslijedilo je svečano euharistijsko slavlje  koje je predvodio biskup msgr. dr. Antun Škvorčević. Po završetku euharistijskog slavlja, svi su se okupili u dvorištu crkve gdje je bilo održano malo sportsko natjecanje. Učenici su se podijelili u ekipe od petero učenika, posebno dečki, a posebno djevojke. Nakon završetka sportskog dijela održan je PUB kviz. Na kraju programa proglašene su najbolje ekipe u sportskom dijelu te kvizu. U sportskom dijelu za djevojke, najbolja je bila ekipa koju su činile djevojke iz naše škole: Laura Bartulović, Viktoria Bartulović, Melani Malečić, Lorena Slipčević i Ena Vukić. Od srca čestitamo našim pobjednicama ! Sudjelovanjem na ovom hodočašću ojačali smo svoju duhovnost, stekli nova poznanstva i svi se odlično zabavili, ali najvažnije od svega, zbližili smo se s Bogom. Lorena Majdak, 2.r